LESS IS MORE ARCHITEKCI S.C

Less is more zostało założone przez architektów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w biurach architektonicznych i urbanistycznych w kraju i zagranicą. Doświadczenie zespołu potwierdzone jest zdobytymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń i wpisem do centralnego rejestru.

Oprócz poszukiwania najlepszych rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych, nasze projekty rozpatrujemy pod kątem wieloletniej eksploatacji budynku i proponujemy Inwerstorom najlepsze, z ekonomicznego punktu widzenia technologie i rozwiązania techniczne tak, aby użytkowanie budynku było jak najtańsze dla jego przyszłych użytkowników.
Nasze biuro oferuje pełen wachlarz usług począwszy od wykonania analiz przedprojektowych, poprzez studium programowo- przestrzenne, projekt koncepcyjny, projekt budowlany, pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy, kosztorys inwestorski, nadzór autorski na aranżacji wnętrz kończąc. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów i wykonywanie projektów, które będą spełniać Ich oczekiwania.

Poznaj nasz zespół